לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע הינו קורס מבוקש ביותר, המוצע ונלמד במכללות יופי רבות, כאשר ברוב המכללות הקורס מועבר בקבוצות למידה גדולות. אנו בדניאל סנטר מאמינים כי שיטת הלמידה בקבוצה אינה מתאימה לכל אחד, מפני שלכל אחד מאיתנו קצב קליטה והבנה שונה מהאחד לשני.

לכן, קורס האיפור קבוע ב-Daniel Center מתבצע באופן אישי, זאת על מנת להצליח להעביר לתלמיד את כל הידע הנחוץ לו בתחום באופן אישי, ובקצב המתאים לו.
תחום האיפור הקבוע הוא תחום מאד פופולרי ומבוקש בשנים האחרונות, אך בל נשכח שתחום זה מאד רגיש ומדויק ולכן, חשוב לנו להעביר לתלמידינו את כל הידע המקצועי מתוך הניסיון רב השנים שלנו, על מנת שבסיום הקורס תלמידנו ישתלבו ויהפכו למובילים בתחומם.

 

 

כחלק מלימודי הקורס , תלמידנו יזכו לראות את הצוות המקצועי של-Daniel Center במהלך עבודתו עם קהל לקוחותינו וללמוד המון בזמן אמת מתוך השטח. בסיום הקורס, לאחר שהתלמיד יעבור את המבחנים בהצלחה הוא יקבל תעודה מ-Daniel Center שהוא אכן כשיר לעבוד בתחום זה.

 

במסגרת הקורס עצמו נלמד את אופן עיצוב הגבות, תיחום שפתיים, עיבוי שפתיים, תיקון פגמים שונים קו הדגשת אייליינר לעיניים, נקודות חן על מבנה העור, תורת הפיגמנטים, מכשור האיפור הקבוע (הסוגים, ההבדלים ביניהם ואופן השימוש), סטריליזציה, היגיינה, אתיקה ועוד.