לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

קורס הדמיית שיער

קורס הדמיית שיער

רוצים להגדיל את כמות ההכנסות של העסק שלכם? הירשמו לקורס הדמיית זקיקי שיער.

עולם היופי והטיפוח התקדם מאוד בזכות ההתפתחות של טכנולוגיות שעוזרות לנו לשפר אלמנטים מסויימים בחיצוניות שלנו וזה משפר איכות חיינו ואת ביטחוננו האישי. אנו בדניאל סנטר פיתחנו קורס להארכות שיער, הקורס בעל סטנדרטים גבוהים מאד, אצלנו תקבלו ידע נרחב ועמוק על עולם הארכות השיער. במסגרת הקורס נלמד אתכם שיטות וטכניקות שונות ומגוונות. בין הנושאים הנלמדים בקורס

אנו ב”דניאל סנטר” המרכז הישראלי להחלקות משי, הארכת שיער ואיפור קבוע פיתחנו עבורכם קורס מקצועי ומתקדם ללימוד “הדמיית זקיקי שיער”.

על הקורס:

במהלך קורס “הדמיית שיער” אנו נלמד אתכם את הטכניקה של החדרת פיגמנט זקיקי שיער אל תוך הקרקפת המשתלבות במראה טבעי עם השיער הקיים (במידה וישנו).

תכנית עבודה בקורס

טכניקה זאת דורשת מיומנות ואמינות, לכן במהלך הקורס אנו נלמד אתכם איך להתאים את הגוונים של הפיגמנטים, כך שהתוצאה הסופית תהיה דומה למקור (מראה טבעי). כמו כן, נלמד אתכם להכיר את המכשור וכיצד להשתמש בו על הצד הטוב ביותר, בהתאם לטכנולוגיות הקיימות בדניאל סנטר. נלמד להכיר מקרים שונים של קרחות ולהתאים לכל אדם את ההדמייה הנכונה בשבילו בהתאם לצורת הקרקפת. למשל קרקפת רחבה, צרה, בהירה או כהה. נתייחס לכיסוי צלקות באיזור הקרקפת כתוצאה מניתוח, תאונה, השתלה או מחלה. בנוסף תקבלו ידע רחב על הפיגמנטים (צבעים) וישנם סוגים שונים. על המחטים והתאמה של כל מחט לאיזור מסויים בעת ביצוע ההדמייה.
 

במהלך הקורס תוכלו לצפות בחומר עזר שונה, סרטונים, דיונים וקליפים. הקורס בדניאל סנטר הינו אישי ולא בקבוצות אנשים, כך תזכו ליחס וליווי אישי.הקורס מתאים לבעלי מקצוע (ספרים, קוסמטיקאיות, מאפרות), המעוניינים בהגדלת ההכנסה.

חשוב לציין:

השימוש בטכניקה זו הינה מאושרת על ידי הרבנות. הדמיית זקיקי שיער איננה קעקוע קבוע ודוהה עם השנים

מאושר על ידי הרבנות