לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

קורס החלקות שיער

קורס החלקות שיער

החלקות שיער הן הטרנד החם ביותר כעת באופנת עיצוב השיער בישראל. כיום, נשים רבות בישראל סובלות משיער מתולתל, מקורזל ופגום והן חולמות על שיער חלק, מבריק וגולש.

בדיוק לשם כך הצוות המקצועי של Daniel Center פיתח קורס ייחודי להחלקות שיער.
קורס מקצועי בעל סטנדרטים גבוהים ביותר, המועבר לתלמידים בצורה אישית ולא בשיטת לימוד קבוצתית, זאת על מנת שנוכל לתת לכל תלמיד את תשומת הלב, הידע המקצועי ומגוון הכלים הדרושים לו כדי להתמקצע בתחום החלקות השיער.

מעצב שיער המעוניין לעבוד בתחום החלקות השיער מחויב לעבור הכשרה מקצועית בתחום. זאת מכיון שהחומרים שבהם מבצעים החלקות השיער הם חומרים כימיים לכל דבר ועניין. לכן, חשוב מאד לדעת להשתמש בהם בצורה נכונה ולהכיר את מגוון המרכיבים לעומק, על מנת להצליח להייות נותני שירות מקצוענים בתחומם, המבטיחים כי חווית השיער של לקוחותיהם תהיה מוצלחת ביותר.

אנו בדניאל סנטר נעביר לתלמידי הקורס ידע רחב על מגוון החומרים אשר משמשים את החלקות השיער הנמצאים כיום בשוק. בקורס נשים דגש על מבנה השיער, טכניקות עבודה שונות, חידוש החלקות ועוד.כמו כן, תלמדו גם להתאים לכל סוג שיער את החומר האידאלי עבורו ספציפית (שיער פגום, מקורזל, מתולתל או נפוח). אנו נדאג להעביר לכם את כל הידע המקצועי הדרוש על מנת שתהפכו למקצוענים בתחום. המיומנות הרבות שתרכשו במסגרת הקורס יבואו  לידי ביטוי בכך שבסוף הקורס כבר תדעו לאבחן כל סוג של שיער(האם  עבר הבהרות באחוז גבוה, או החלקות שונות למיניהם, האם השיער פגום יבש וכו’) . בסיום הקורס התלמיד יקבל מאיתנו תעודת סיום קורס בהצלחה  של Daniel Center.