לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית

מטרתה של החלקה ברזילאית היא להזין את השיער בחומר פעיל בשם קראטין המשקם שיער פגום וגורם לו להיראות הרבה יותר בריא, חזק חלק ומלא חיוניות.
ההחלקה הברזילאית היא טכנולוגיה המחליקה שיער גלי ומתולתל, מעניקה לשיער ברק, מונעת נזקים בשיער ומשפרת את יכולת העיצוב שלו. בשיטת החלקה ברזילאית, ככל שהשיער במצב רע יותר, כך התוצאות טובות יותר – זאת מכיון שהחומר עצמו נתפס טוב יותר בין הסדקים של השיער ההרוס, הוא נצמד טוב יותר לסיב השערה והתוצאה הרבה יותר בולטת.
החלקה ברזילאית מצפה ומגנה על השערה הפגומה. הנוסחה מכילה מינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן המחזקים את השיער. החלקה ברזילאית מתאימה לכל מי שהשיער שלה דק במיוחד או חסר חיוניות ופגום מדי, לבעלות שיער מתולתל שרוצות לגרום לשיערן להיראות חלק, בריא ומבריק יותר.
החלקה ברזילאית מותאמת להמון סוגי שיער, למעט שיער שעבר שימוש במוצרים המכילים סודיום הידרוקסיד, קלציום הידרוסיד או מנטאל גואנדין קרבונט הידרוקסיד או לשיער פגום מאוד (שרוף בצורה קיצונית) ולשיער קצר (באורך של כ-10 ס”מ). החלקה ברזילאית מתאימה בצורה מושלמת לשיער ולאקלים הישראלי מבחינת המרקם ומבנה השיער לנשים בכל הגילאים.
לאחר החלקה ברזיאלית המומחים של Daniel Center ממליצים להשתמש במוצרים איכותיים כגון: שמפו, מרכך ומסיכות ללא מלחים.

 

 

כאשר פעם בחודש רצוי לעשות לשיער טיפול CPR הנועד לחזק את השיער ולהוסיף לו ברק וחיוניות. כיום, ב-Daniel Center אנו לא מבצעים טיפולי החלקה ברזילאית עקב הודעת משרד הבריאות.

 

לחילופין, מוצעות בדניאל סנטר מגוון טיפולי החלקות שיער מתקדמות אחרות: החלקה יפנית, החלקה אמריקאית, החלקה צרפתית.