לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

החלקת שיער לנשים בהריון

החלקת שיער לנשים בהריון

החלקת שיער בקרב נשים הרות היא עניין הדורש בירור מוקדם מבעוד מועד. חשוב לוודא כי מעצב השיער המבצע את ההחלקה מחזיק בידע מקצועי נרחב באילו חומרים מותר לו להשתמש בזמן שהוא מבצע את החלקת השיער עצמה לאישה הרה – אסור לסמוך כאן על המזל וכמובן שאף אחת לא הייתה רוצה לשחק בבריאותה ובחיי הבייבי שלה.

כיום, ישנו מגוון רחב ועשיר של החלקות שיער, אז אילו מבין סוגי ההחלקות הללו מתאימה במיוחד לנשים בהריון? בכל מקרה שלא יהיה, חשוב לברר כי החלקת השיער היא מהסוג המאושר על ידי משרד הבריאות, זאת בכדי להבטיח כי החשיפה לחומרי ההחלקה לא תסכן את בריאות האם והעובר כמובן.
צוות המומחים של "דניאל סנטר", הם מהבודדים בתחום השיער אשר לפני כל תהליך החלקת שיער, מבצעים הבחנה מקצועית להתאמת סוג החלקת שיער למצב השיער של הלקוחה ובהתאם למצב הבריאותי שלה, בוחרים עבורה את ההחלקה המתאימה ביותר לסוג ולמצב השיער שלה.
במהלך ההריון הכי מומלץ לבצע החלקה יפנית, זאת מפני שהקרם עצמו עמו משתמשים לביצוע ההחלקה אינו פולט כלל חומרים רעילים במהלך התהליך. בנוסף, הקרם שאיתו מבצעים את ההחלקה אינו נמצא במגע ישיר עם העור ואינו נספג במחזור הדם, זאת מכיוון שמורחים אותו מעל לשורש השערה. בזכות כך, ניתן לבצע את ההחלקה היפנית בכל שלבי ההריון ללא כל חשש.

 


חשוב לציין כי הצוות המקצועי של דניאל סנטר מקפיד על שימוש בחומרים ידידותיים לשיער בלבד (משי, קרטין) ואוסר על שימוש בחומרים מסוכנים כמו פורמלין, פורמלדהיד ומתילן גליקול למשל. מגוון סוגי ההחלקות המתבצעות במתחם היופי של דניאל סנטר, מבוצעות בפיקוח מלא ונמצאות תחת קבוצת בקרה של כמה וכמה אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם. חשוב לזכור כי החלקת שיער לנשים במהלך תקופת ההריון היא נושא הדורש מומחיות ומקצועיות בתחום ברמה גבוהה. לא בכדי, הצוות המקצועי של דניאל סנטר הוא הצוות היחיד בארץ אשר מקפיד לבצע את כל החלקות השיער לנשים הרות, בחדר ייחודי אשר מכיל משאבות רב עוצמתיות השומרות את החדר נקי מריחות ונטול אדים רעילים העשויים להזיק לאישה ההרה ולפגוע בה ובעוברה.