לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

החלקה הודית

החלקה הודית

החלקה הודית מבית דניאל סנטר הינה החלקה חדשנית אשר הופכת שיער יבש, פגום, נפוח ומקורזל לחלק, מבריק וחזק במיוחד. חשוב לדעת שהחלקה הודית דורשת מיומנות על, לכן חשוב לבצע אותה רק אצל המומחים בתחום ההחלקות.

החלקה הודית פותחה בהודו במיוחד לשיער עבה, מתולתל ונפוח. החלקה הודית מורכבת מפורמולות חומרים אשר מתאימים מאוד לשיער הישראלי – החלקה זו מלאה בקרטין, מולטי קולגן, ויטמינים ומשי טהור אשר מוחדרים אל תוך הסדקים של השיער ומטפלים ביובש במיידי. החלקה זו מתאימה גם לשיער אשר עבר הבהרה באחוז חמצן גבוה במיוחד או בשיער שהפך להיות פגום ויבש כתוצאה מחום של מחליקי שיער ופנים ולשיער שנפגע לאחר החלקה יפנית וכימית כלשהיא.

חשוב לדעת שבסיום תהליך ההחלקה הלקוחה יוצאת לביתה עם שיער שטוף ונקי ואין צורך לחזור אלינו שנית על מנת שנשטוף את החומר לאחר מספר ימים (כמו בהחלקה ברזילאית). כמו כן, חשוב לדעת שהחלקה זו מבוצעת ללא חומרים מסוכנים (למשל אמוניה ופורמלין) אשר פוגעים בבריאות הלקוחה והעובדים.

בדניאל סנטר תקבלי תעודת אחריות עוד לפני ביצוע ההחלקה.

מספר דברים אשר חשוב לכם לדעת לפני שאתן בוחרות לבצע החלקת שיער כלשהיא:

חשוב לבדוק את מיומנות מעצב השיער אשר עומד לבצע על שיערך את ההחלקה.
הוותק של בית העסק בתחום ההחלקות.
חשוב מאוד שאותו מעצב שיער, ברגע שעתיד שיערך נמצא בידיים שלו שיישאר צמוד אלייך – כלומר, יעניק לך את מלוא תשומת הלב ולא ייתעסק בטיפול בלקוחות אחרים. בנוסף, עליו לבדוק לאחר כל התהליך את עמידות שיערך.
לא להתפתות למחירים הזולים שמציעים כל מיני מספרות קטנות ונידחות, מבצעים לא מבצעים בשערות. מבצעים זה טוב שקונים נעלים או בגד. השיער שלכן הוא יקר ולא עושים בו הנחות.
בדניאל סנטר ישנו צוות מקצועי שמתמחה אך ורק בתחום החלקות שיער, תוספות שיער, מילוי שיער. הצוות שלנו מיומן בלאבחן את עמידות שיערך ומצבו ורק לאחר מכן נוכל להתאים לשיערך את החומר המתאים.
החלקת שיער הינה חוויה ענקית ולא סיוט אחד גדול, לכן תגיעי אלינו ואנו נדאג שתהיי בין לקוחותינו המאושרים.

לכל מעצבי השיער אשר מעוניינים להתפתח ולהגדיל את ההכנסות, בדניאל סנטר – פתחנו קורס החלקות שיער מקצועי ביותר אשר יגרום לכם להיות מיומנים בהחלקות שיער.